Image

Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe, a marzenia zamieniamy w cele. Dzięki nam, sprzedasz swoją nieruchomość nawet tego samego dnia. Kupimy ją od Ciebie lub pomożemy przy sprzedaży.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
+48 508 249 697

biuro@njinvestment.pl

© 2023 Nieruchomości Kupno | Sprzedaż Chrzanów - NJ Investment

Skup nieruchomości

Sprzedajemy

Mamy kilku letnie doświadczenie obrotem nieruchomości. Od zera przygotowujemy a następnie sprzedajemy nieruchomości. Są to różnego rodzaju mieszkania oraz inne nieruchomości o zróżnicowanej powierzchni jak i standardzie dopasowanym do swojego przyszłego właściciela. W ofercie mamy kilka nieruchomości na sprzedaż – działki, domy, mieszkania i garaże!

Kupujemy

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie? Wymaga remontu, a Ty nie masz funduszy? W aktualnej sytuacji jaką mamy na świecie i kraju dotychczasowe formalności wydłużają się o kilka miesięcy, a uzyskanie kredytu jest jeszcze trudniejsze ze względu na brak zdolności ( ok. 71% mniej kredytów hipotecznych rok do roku wg. Raportu NBP) Chętnie odkupimy Twoje mieszkanie! Pakiet korzyści, szybkość działania i wygoda! Profesjonalizm i dyskrecja – nasze motto przewodnie!

Przygotujemy nieruchomość

Wiemy ile zajmuje organizacja i spięcie wszystkich aspektów: firmy remontowej, wdrożenie pomysłu, szukanie materiałów, wykończenie, nadzór prac budowlanych. Wiemy, że cenisz swój czas i zajmiemy się tym za Ciebie! Współpracujemy na wyłączność z najlepszymi, dużo zleceń = dostęp do najlepszych materiałów wysokiej jakości prosto od producenta. Doradzimy z zakresu najbardziej efektywnych, ekologicznych rozwiązań w Twoim mieszkaniu a co najważniejsze, nie musisz tracić czasu na dojazdy, pilnowania budowy czy szukanie umywalki. Ty dajesz nam budżet my dajemy Ci efekty i fajne mieszkanie, które zyska na wartości. Dzięki nam zarobisz! Zadowolenie Klienta najważniejsze!