Image

Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe, a marzenia zamieniamy w cele. Dzięki nam, sprzedasz swoją nieruchomość nawet tego samego dnia. Kupimy ją od Ciebie lub pomożemy przy sprzedaży.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
+48 508 249 697

biuro@njinvestment.pl

© 2023 Nieruchomości Kupno | Sprzedaż Chrzanów - NJ Investment

Działka 18 ar. Grojec gm. Oświęcim

Jeśli marzysz o ciszy i spokoju, dużym domie w blisko lasu - idealnie trafiłeś !

Biuro Nieruchomości NJ Investment ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę w malowniczej okolicy - Grojec gm. Oświęcim.

Zakup prosto od właściciela !!! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku pcc- 3 !!

Działka znajduje się w niedalekiej odległości od lokalnych stawów. Blisko działki znajdują się nowe domy - więc łatwo uzyskać Warunki Zabudowę !

Cicha spokojna okolica, idealne na zbudowanie domu dla rodziny lub domków na wynajem. Działka idealna dla lubiących kontakt z naturą jak i aktywne spędzenie czasu - spacery, jazda na rowerze. Do Oświęcimia zaledwie 5 minut ! A do Brzeszcz - 15 min.

Możliwość zakupu dodatkowo sąsiedniego lasu!

Zapewniam wsparcie na każdym etapie transakcji. Własność, nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń - możliwość zakupu na kredyt jak i za gotówkę. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kształt Prostokąt
Budowa Płaska, równa powierzchnia
Klasa ziemi RIIIa
Wymiary ok. 22 x 83m
Wielkość 18 ar - 1828 m2
Media prąd, woda, gaz przy działce
MPZP Brak
Studium oznaczenie R - rolne, możliwość budowy domu na WZ